OPERÁTOR/KA VÝROBY V TEXTILNÍM PRŮMYSLU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha tkacích strojů - operátor/ka výroby v textilním průmyslu.

Náplň práce: * výroba tkaného textilu * obsluha textilních strojů * šití, řezání, lepení textilu * manipulace s výrobky * zodpovědnost za kvalitu Požadavky: * stálá praxe (min. 6 měsíců) u jednoho zaměstnavatele ve výrobní společnosti * ochota pracovat ve dvousměnném a třísměnném provozu (po 7,5 hod.) * pečlivost a zručnost * zdatnost pro manipulaci s kusovým textilem Benefity: * 25 dnů placené dovolené ročně * stravenky 70 Kč denně * osobní ohodnocení až 15% * příspěvek na pojištění / důchod po 1. roce * pracovní poměr nejprve na dobu určitou (1 rok), poté s možností prodloužení Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Pražská 893/1, Liberec.

Lokalita pracoviště

Tanvaldská 1382, 463 11 Liberec 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha tkacích strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému