Pracovník/ pracovnice ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost "SCHWARZ s.r.o." hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - pracovník/ pracovnice ostrahy.

Místo výkonu práce: Praha 1, Samcova 2125/3 Životopisy zasílejte na uvedený e-mail kontakt, hlásit se pouze telefonicky kontaktnebo osobně na provozní kanceláři: SCHWARZ s.r.o., Mariánská 355, Příbram IV. Požadujeme: trestní bezúhonnost, certifikát STRÁŽNÝ (68-008-E) výhodou, příjemné a reprezentativní vystupování, ochota a vstřícnost ke klientům pracoviště, vhodné pro muže i ženy Náplň práce: ostraha recepce,dispečinku,administrativa, obchůzky uvnitř objektu, obsluha EPS, základní obsluha PC Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie

Společnost

"SCHWARZ s.r.o."

Lokalita pracoviště

Dolní Hbity 20, 262 63 Kamýk nad Vltavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "SCHWARZ s.r.o." výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "SCHWARZ s.r.o." o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému