Prodejce nákladních a užitkových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - prodejce nákladních a užitkových vozidel.

Pracoviště: Lipenská č.p. 1120/47, Olomouc. PRACOVNÍ NÁPLŇ: vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů, informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti, technická, cenová a formální příprava nabídek, každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový), sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví, spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.), práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků, monitoring situace na trhu, reporting do centrály. POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky, aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi, obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled, samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti, dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP, ŘP sk. B (C výhodou). NABÍZÍME: zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi, výborné zázemí pro obchodní činnost - mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru, možnost osobního rozvoje a profesního růstu - systém produktových školení, tréninky, obchodních dovedností, motivující finanční ohodnocení (provize), zázemí silné stabilní společnosti. Zaměstnanecké výhody: firemní benefity, stravenky, firemní akce. První kontakt možný POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Společnost

AGROTEC a.s.

Lokalita pracoviště

Lipenská 1120, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGROTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGROTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému