Odborný prodejce ve stavebnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost D.S.M. Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - odborný prodejce ve stavebnictví.

Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem: 8:00-16:00 › Monika Adámková, tel.: kontakt; e-mail: kontakt Náplň práce: každodenní kontakt se zákazníky na prodejně, vyřizování objednávek a poptávek, práce v účetním programu Abra G, práce s administračním programem našeho internetového obchodu, odborné poradenství v oboru stavebnictví Tuto práci můžete vykonávat, pokud: jste "technický typ", rádi prodáváte a máte "obchodního ducha", máte výborné prezentační a komunikační dovednosti, máte silnou orientaci na zákazníka a výsledky, máte praxi na pozici obchodníka nebo technika ve stavebnictví, máte aktivní přístup k práci, máte ŘP sk. B a jste aktivní řidič, výborně zvládáte práci na PC Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, atraktivní produkty, milý a kvalifikovaný pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení v přímé vazbě na dosahované výsledky

Společnost

D.S.M. Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

V Nových Vokovicích 445, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti D.S.M. Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost D.S.M. Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému