Full Time Sales Assistant - PRACOVNÍK PRODEJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - full time sales assistant - pracovník prodeje.

Kontakt: POUZE e-mailem: kontakt Pro naši prodejnu Sportsdirect.com v Karlových Varech hledáme asistenty prodeje na HPP. Hledáme flexibilní dynamické a sebevědomé prodejce, který umí zajistit skvělý zákaznický servis! Náplň práce: - Oslovení a odborné poradenství zákazníkovi - Prezentace zboží na prodejní ploše - Zařazení zboží na prodejní plochu - Spolupráce se skladem, s pokladnou - Účast na inventurách Nabízíme: - Mzda 20000,-Kč/měsíc - Širokou škálu bonusů - 20% slevu na již těžce zlevněné zboží Požadujeme: - pozitivní a aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, flexibilitu - 100% spolehlivost - dobré komunikační a organizační dovednosti Prosíme uchazeče, aby nám své strukturované CV posílali elektronicky na: kontakt a do předmětu emailu zadávali název inzerátu na který reagují. Zaměstnanecké výhody: Široká škála bonusů, sleva 20% na zboží

Společnost

Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chebská 370, 360 06 Karlovy Vary 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému