JAVA programátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DoxoLogic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - java programátor.

Náplň práce: - Vývoj serverových a klientských aplikací v jazyce Java - Provádění analýzy, návrhů a realizace specifických řešení - Tvorba testů a dokumentace Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - Praktické zkušenosti z oblasti Java vývoje alespoň 2 roky - Znalost Spring, Hibernate, Wicket, JSF, GWT a dalších frameworků výhodou - Znalost některého z aplikačních serverů, JBoss výhodou - Znalost relačních databází a SQL - Analytické myšlení - Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni v případě zájmu zasílat životopis na email kontakt nebo volat na tel.č. kontakt

Společnost

DoxoLogic, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kollárova 1879, 415 01 Teplice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DoxoLogic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DoxoLogic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému