SOUSTRUŽNÍK - SOUSTRUH / FRÉZA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - soustružník - soustruh / fréza.

SOUSTRUŽNÍK - SOUSTRUH / FRÉZA Na HPP hledáme schopného a zkušeného obráběče kovů se znalostmi práce na konvenčním soustruhu a případně i konvenční fréze. Náplň práce: - obrábění - soustružení dle technického postupu a výkresu - nastavení/seřízení stroje, upnutí obrobku do přípravku - soustružení forem pro lisování - součástí práce může být i pilování, odjehlování, broušení a dokončovací práce - provádění měření, kontrola kvality výrobků - údržba a ošetření svěřeného zařízení - znalost práce a obsluhy konvenční frézy výhodou Požadujeme: - vzdělání ve strojírenství, nejlépe obor obráběč kovů - není podmínkou! - zkušenost jako soustružník min. 5 let - výborná znalost čtení technické dokumentace a výkresů - znalost měření a práce s měřidly - manuální zručnost a přesnost - samostatnost, flexibilitu a ochotu Nabízíme: - smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní, rostoucí tuzemské společnosti oceněné společností Bisnode - práce v čistém a příjemném prostředí nově vybudované haly - příspěvky na stravování ve formě stravenek - kompletní pracovní vybavení, včetně čistění oděvů - finanční ohodnocení s odměnami Lokalita: Most, průmyslová zóna Lajsník Platové podmínky: nástupní plat 20000 hrubá mzda + 5000 prémie, po zapracování možnost růstu HLÁSIT SE: Kazda Josef, e-mail: kontakt

Společnost

SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

V Luhu 3343, 435 02 Most 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.4.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • práce s kovem

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému