Konstruktér postupových lisovacích nástrojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOOL Werkzeugbau s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér postupových lisovacích nástrojů.

Pracoviště: Na zákopě č.p. 452/1a, Olomouc. Požadujeme: - min. SŠ, VŠ strojírenského zaměření - znalost modelování v 3D softwaru - Solid Edge, NX nebo CATIA, - výhodou praxe v konstrukci postupových nástrojů min. 5 let, - zájem o profesní růst, - znalost NJ výhodou, dvousměnný provoz Nabízíme: - práci ve stabilní výrobní společnosti se zaměřením na automobilový průmysl s 20ti letou praxí na českém trhu, - mzda dle dosažených zkušeností a schopností od 22.000,- Kč u absolventů SŠ, u ostatních uchazečů dle schopností až 40.000,- Kč - 7,5 hod. pracovní doba, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, - práci v moderním prostředí, nadstandardní příplatky, podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Na zákopě 452, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOOL Werkzeugbau s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOOL Werkzeugbau s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému