administrativní pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Level Real, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník.

místo výkonu práce: Podskalská 2046/14, Nové Město, 128 00 Praha 2) kontaktní osoba: Saláková Zuzana, e-mail: kontakt -posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. nabízíme: Zvýhodněný telefonní tarif, možnost pracovního růstu, další vzdělávání Náplň práce: - Poskytování administrativního zázemí (telefonování, korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů a smluv) -Vyhledávání nemovitostí na internetu dle poptávky - Denní komunikace s klientem a péče o klienty Požadujeme: -Samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost - Zájem o trh s nemovitostmi -Ochotu učit se novým věcem -Uživatelská znalost PC (MS Office, internetový vyhledávač) -Znalost cizího jazyka výhodou -Řidičský průkaz sk. B výhodou Na e-mailovou adresu kontakt posílejte svůj životopis s motivačním dopisem.

Společnost

Level Real, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Podskalská 2046, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Level Real, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Level Real, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému