Specialista/ka podpory Facility služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ISS Facility Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - specialista/ka podpory facility služeb.

Místo výkonu práce: 28. října, 702 00, Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Náplň práce: Administrativní podpora on-site managementu v oblasti facility služeb a podpora klienta v oblasti technické správy budov, Zpracování měsíčních statistik a reportů, Sledování odstraňování závad za klienta, zpracování/nástup na opravy a jejich nákladovost, nabídky, Pravidelná kontrola kvality služeb úklidu, recepce a drobné údržby, Vyřizování/uzavírání požadavků z Help desku, Řešení provozních žádostí, případně stížností, zákazníka nebo zaměstnance, Vyjednávání se zadavateli, Administrativní podpora Team leadera (nadřízeného), Práce s MS Office (excel, word) a interními systémy Požadujeme: Min.SŠ s maturitou – zaměření elektro, strojní, stavební výhodou, Pečlivost a samostatnost při plnění svěřených úkolů, Anglický jazyk slovem i písmem , Schopnost rychle se rozhodnout a pohotově jednat, Velmi dobré komunikativní schopnost a schopnost reprezentovat společnost, Časovou flexibilitu , Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám a inovacím, Schopnost týmová spolupráce a zvládání stresu, Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu, Praxe v oblasti facility management, PO a BOZP výhodou, Zkušenost s vedením týmu výhodou. Pracovní doba po-pá, 40 hod/týden. Zaměstnanecké výhody: Stravenky na HPP po zkušební době.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ISS Facility Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ISS Facility Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému