Montér - elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - montér - elektro.

Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN a VVN hledá pracovníka na pozici: Montér - elektro Náplň práce: - Realizace montážních zakázek NN,VN Požadujeme:- Min. vyučen v oboru elektro - Praxe v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení) - Zodpovědnost - Flexibilitu - Schopnost kolektivní práce - Vyhl. 50/78 Sb. §6 a výše Nabízíme: - Odpovídající platové ohodnocení (110 - 130,- Kč/hod.), dle praxe - výkonností odměny za zakázku - Pět týdnů dovolené - Profesní růst - Perspektivu - Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady) - Příspěvěk na životní nebo penzijní připojištění - Očkování proti klíšťové encefalitidě - Pojištění z odpovědnosti Pracoviště: Plzeňský kraj Nástup: Ihned nebo po domluvě Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: kontakt OMEXOM GA Energo s.r.o., Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň kontakt

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň 23 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 110 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému