HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ (MODULOVÝCH STAVEB)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PRADAST, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí (modulových staveb).

Požadujeme: - VŠ vítána - Vzdělání v oboru pozemní stavitelství - Autorizace vítána - Praxe v oboru alespoň 3 roky - Řidičský průkaz sk. B - Časová flexibilita - Dobrý zdravotní stav - Manažerské schopnosti - Komunikativnost Náplň práce: - Samostatné, pečlivé, odborné zodpovědné a hospodárné řízení stavby - Zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům - Řízení a koordinace pracovníků i kapacity subdodavatelů - Soulad s uzavřenými smlouvami o dílo - Kontrola průběhu zakázek (termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad, s PD atd.) - Řízení více realizací - Vhodné pro uchazeče z Prahy a okolí - Možnost THP, ale i příkazní smlouva (živnostenský list) Nástup ihned. Životopisy s fotografií zasílejte na kontakt

Společnost

PRADAST, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Sosní 949, 373 72 Lišov u Českých Budějovic, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavbyvedoucí v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Hlavní stavbyvedoucí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRADAST, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PRADAST, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému