Operátor KTL linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BRANO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - operátor ktl linky.

Místo výkonu práce: Rakovník Náplň práce: navěšování a svěšování dílů na lince KTL, pohledová kontrola dílů Zaměstnanecké výhody: penzijní a životní připojištění, dotované stravování, dovolená navíc. Kontakt: pí. Hokeová - tel. kontakt(7:30-11:30 a 12:30-13:00), e-mailem: kontakt nebo osobně

Společnost

BRANO a.s.

Lokalita pracoviště

Kuštova 757, 269 01 Rakovník 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRANO a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BRANO a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému