Hutník ocelář - odlévač u mezipánve

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů) - hutník ocelář - odlévač u mezipánve.

místo výkonu: Ostrava - město kontakt: Kret Kamil, tel.: kontakt, e-mail: kontakt - dodržuje předepsanou technologii při lití oceli - hospodárně zachází s ochrannými pomůckami - dodržuje bezpečnostní předpisy a pokyny - provádí a udržuje pořádek na svém pracovišti a rajonovém úseku - ošetřuje přidělené základní prostředky a jejich příslušenství - včas hlásí všechny poruchy a poškození výrobních zařízení předákovi nebo mistrovi - naváží veškerý licí materiál na odlévací plošinu - vykonává vazačské práce.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 107 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • řezání plamenem
  • vazačský průkaz

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému