odborný asistent/ka z okresu HB

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Droinvest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři počítačů pro třídění a evidenci dat - odborný asistent/ka z okresu hb.

- práce z domova - komunikační schopnosti a příjemné vystupování - vystavování objednávek, kontrola práce s účetními doklady a výkazy, spolupráce na tvorbě ekonomických výkazů, kontrola termínů zakázek, monitorování dodržování smluvních termínů, tvorba reporů týkající se ekonomických zakázek

Společnost

Droinvest s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Droinvest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Droinvest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému