Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Personal Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě.

Požadujeme úplné středoškolské vzdělání (min. vyučen), manuální zručnost, VZV výhodou, ŘP skupiny B výhodou, dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje, ochotu pracovat na směny, SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit, SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP, možnost dlouhodobé spolupráce, korektní jednání Nabízíme Možnost ubytování a svoz z okolí do 15km. Nabízíme tyto pozice: Operátor CNC Manupulant logistiky Operátor ohraňovacího lisu Operátor laseru Operátor sváření s kvalifikací ZK-135.1.1 (MAG svařování – v ochranné atmosféře CO2) Manipulant VZV Operátor výroby Dělník balení Náplň práce Provádí výrobní činnosti dle pokynů mistra nebo vedoucího pracoviště Zodpovídá za kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti Udržuje čistotu svého pracoviště dle metody 5S. Podílí se na neustálém zlepšování. Dodržuje zásady BOZP a PO. Mzda 100,- až 150,-Kč/hod dle pracovní pozice Spolupráce na DPP/HPP/DPČ. Nástup ihned nebo dle dohody. Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Personal Automotive s. r. o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat.

Společnost

Personal Automotive s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personal Automotive s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personal Automotive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému