Vedoucí servisu nákladních a osobních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu - vedoucí servisu nákladních a osobních vozidel.

Pozice:vedoucí servisu nákladních a osobních vozidel Pracovní náplň - Vedení jednání se zákazníky a péče o ně - Přebírání vozidel do opravy, kalkulace nabídek oprav, předání vozidla po opravě - Zodpovědnost za provedené opravy - Organizace a kontrola práce mechaniků - Vedení týmu zaměstnanců - Objednávání a nákup náhradních dílů - Zajištění propagace servisu - Spolupráce s ostatními útvary společnosti - Vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu Požadujeme - SŠ / VŠ vzdělání technického směru - Znalost problematiky oprav vozidel (technické znalosti nákladních a osobních vozidel, znalosti dílenských postupů) - Praxe v opravárenství automobilů výhodou - Schopnost řídit kolektiv podřízených pracovníků - Výborná znalost obsluhy PC (MS Office), znalost systému SAP výhodou - Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, pečlivost a odolnost vůči stresu - Kreativitu pro hledání cest ke zlepšení činnosti servisu - Řidičský průkaz skupiny B (C, E výhodou) Nabízíme - Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi - Možnost osobního rozvoje a profesního růstu - Motivující finanční ohodnocení - Zázemí silné stabilní společnosti Nástup od 1.6.2016. Mzda: 25 000,- Kontakt: Kosíková Zuzana, tel.: kontakt7:00 - 15:30 hod., e-mail: kontakt Místo výkonu práce:AGROTEC a.s. Milín, Nádražní č.p. 310, Milín

Společnost

AGROTEC a.s.

Lokalita pracoviště

Nádražní 310, 262 31 Milín (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí odbytu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGROTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGROTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému