Asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka.

Místo výkonu práce: Ztracená 1099/10, Praha, 161 00 Náplň práce: - vyřizování veškeré administrativní agendy ředitele Odboru rostlinolékařské inspekce a provádění administrativně technických prací na úrovni odboru, včetně vedení pošty a pořizování záznamů z jednání a interní komunikace v rámci ÚKZUZ a odboru - komplexní zajišťování spisové služby a vyřizování korespondence, jazyková a formální úprava písemných postupů - organizace vzdělávacích akcí - vyhotovování a vedení dílčích evidencí, přehledů, záznamů, sledování lhůt - zajišťování materiálně technických dodávek odboru Požadavky: - min. úplné střední odborné vzdělání s maturitou - ekonomické obory / zemědělství / veřejná správa a regionální rozvoj - dovednosti: MS Office, psaní na klávesnici všemi deseti Práce na dobu určitou jako zástup za rodičovskou dovolenou. 9. platová třída dle zákona č. 262/2006 SB. a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu do 18. května 2016 na e-mail: kontakt pod značkou VŘ/ODRLI asistent/ka. Odpověď obdržíte po ukončení termínu podání žádosti.

Lokalita pracoviště

Hroznová 63, 603 00 Brno 3 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému