Obchodník pro aktivní sjednávání schůzek po telefonu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Finio a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodník pro aktivní sjednávání schůzek po telefonu.

Místo výkonu práce: Evropská 657/120, Praha-Dejvice Kontakt: Benediktová Helena, e-mail: kontakt Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - vysoké nasazení, drive - zkušenost s obchodováním po telefonu - výbornou znalost českého jazyka - kultivovaný projev - pohotovost a argumentační schopnosti - spolehlivost, ochotu učit se novým věcem - znalost práce na PC (MS Office ) Nabízíme: - práci na HPP - nástupní plat 18000,- Kč + provize - motivující finanční ohodnocení - možnost profesního růstu a osobního rozvoje - zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě, jediné certifikované na správu a vymáhání pohledávek na inkasním trhu - mladý, malý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí - zajímavé zaměstnanecké benefity Náplň práce: - Aktivní sjednávání schůzek po telefonu pro obchodní oddělení společnosti

Společnost

Finio a.s.

Lokalita pracoviště

Evropská 657, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Finio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Finio a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému