Obkladači - montáže dlažeb, obkladů, schodů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP GRANITE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obkladači - obkladači - montáže dlažeb, obkladů, schodů.

Místo výkonu práce: Újezd č.p. 66 294 42 Luštěnice Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(8-17 h.), emailem: kontakt nebo osobně: Újezd 66, Luštěnice 294 42. Hledáme pracovníka pro montáže dlažeb, obkladů, schodů, parapetů a kuchyňských pracovních desek. Požadavky: ŘP sk. B výhodou Zaměstnanecké výhody: ubytování v místě, příspěvky na stravování, bonusy, odměny.

Společnost

TOP GRANITE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smilovice 66, 294 42 Luštěnice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obkladač v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obkladači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP GRANITE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP GRANITE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému