Odborní asistenti na vysokých školách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti na vysokých školách.

Místo výkonu práce: Argentinská 286/38, Holešovice, Praha 7 Kontaktní osoba pro první kontakt: Sergey Tarasov - tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt Upřesňující informace: VŠ - mezinárodního tržního práva, s vyšším právním a ekonomickým vzděláním, pracovní zkušenost v oblasti práva okolo 25 let, v ekonomice více jak 10 let. Pedagogická zkušenost v oblasti mezinárodního tržního práva, managementu ekonomických disciplín. Zkušený uživatel PC se znalostí různých programů. K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženo: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací, doklady o ukončeném vzdělání, kvalifikaci, odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště, požadujeme výbornou znalost ruského a ukrajinského jazyka,mluvčího slovem i písmem.

Společnost

Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky s.r.o.

Lokalita pracoviště

Argentinská 286, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vysokoškolský učitel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti na vysokých školách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
  • Ukrajinština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému