Ostraha objektů - vrátný/á

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AVES Servisní a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - ostraha objektů - vrátný/á.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete životopis na emailovou adresu kontakt. Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle kontakt. Základem naší práce je kvalitní poskytování bezpečnostních služeb prostřednictvím proškolených a motivovaných pracovníků ostrahy a důraz na několikastupňovou kontrolní činnost. Snažíme se poskytovat rovné příležitosti všem uchazečům o zaměstnání, a proto u nás naleznou vhodné pracovní uplatnění i osoby zdravotně postižené (OZP). Máte zájem pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí na trhu a získat stabilní a trvalé zázemí s jistotou pravidelně vyplácené mzdy? Chcete mít možnost ovlivnit bezpečnost našeho obchodního partnera a stát se součástí zkušeného týmu profesionálů? Jestli jsou Vaše odpovědi ano, kontaktujte nás! Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni, který/která se nebojí přijmout zodpovědnost za bezpečnost svěřeného objektu a plynulý chod vrátnice. Co vás čeká? - Kontrola dodržování bezpečnostních opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel - Pochůzková a kontrolní činnost ve střeženém objektu dle pokynů vedoucího pracovníka - Obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací a kamerových systémů a jejich využívání k ostraze a ochraně majetku a osob - Vedení požadované dokumentace o průběhu služby, pořizování záznamů o provedených úkonech - Součinnost s Policií ČR, jednotkami HZS, ZZS a ostatními určenými osobami v případě potřeby Co vám můžeme nabídnout? - Zaměstnání v zajímavém oboru s možností kariérního a mzdového růstu dle vašich schopností - Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy - Profesionální zaškolení na pracovišti - Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E - Pracovní uniformu - Bonus za přivedení nového pracovníka 3 000,- Kč - Možnost zajistit ubytování Co očekáváme my? - Ukončené základní vzdělání (min. věk 18 let) - Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost - Proaktivní a proklientský přístup - Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání - Fyzickou zdatnost a kondici - Spolehlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů - Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu Co bude vaší výhodou? - Praxe na obdobné pozici - Zkušenost s obsluhou technických bezpečnostních systémů - Osvědčení o získání profesní kvalifikace Strážný 68-008-E - Možnost nastoupit ihned Zaměstnanecké výhody: - zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný - pracovní uniforma - bonus za přivedené nového pracovníka 3 000,- Kč - možnost zajistit ubytování Úvazek 20-30 hod./týdně. Noční provoz, nepřetržité směny.

Společnost

AVES Servisní a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 8 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AVES Servisní a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AVES Servisní a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému