Montér stínící techniky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPARK, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb - montér stínící techniky.

První kontakt emailem, telefonicky. požadavek : základní znalosti v oboru zámečnik,strojař,elektrikář. Výuční list v oboru,nebo blízkém oboru, maturita a vyšší vzdělání není překážkou hlavní pracovní náplň: montážní a zámečnické práce související se stínící technikou prováděné na adrese pracovního místa: tj. Spark, s.r.o., Na Loukách 1733, Tišnov 666 01 doplňková pracovní činnost: montážní činnost (montáž těchto výrobků a zastiňovací techniky) samostatnost, zručnost, technické myšlení řidičský průkaz skupiny B Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod. přesčas hrazen dle zákona možnost obědů - firma na ně přispívá částečná časová nezávislost (občasná pracovní cesta) např. 2-3 dny odměny za dobře a rychle provedenou práci jsou samozřejmostí dovolená dle zákona mzda dle dohody Místo výkonu práce Tišnov. Kontaktní osoba: paní Konečná, tel.: kontaktnebo kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

SPARK, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Loukách 1733, 666 01 Tišnov 1 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPARK, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPARK, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému