Řidič/ka nákladních automobilů, tahačů i kontejnerů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ECOPAK, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů - řidič/ka nákladních automobilů, tahačů i kontejnerů.

Výkon práce: ul. Střádalů 664 /61, 718 00 Ostrava-Kunčičky V případě zájmů a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků zasílejte žádost s uvedením dané pozice a své životopisy na kont.adresu: ECOPAK Logistic, spol. s r.o.,Vikýřovická 402, 787 01 Šumperk, e-mail: kontakt Zájemci/kyně splňující požadavky budou telefonicky, případně elektronickou formou osloveni. Společnost ECOPAK, spol. s r.o. přijme do pracovního poměru řidiče/ku nákladních vozidel. Požadavky: -Vzdělání - vyučení v oboru automechanik (výhodou). -Praxe min.1 rok v řízení vozidel nad 12t. -Platné doklady - řidičský průkaz sk. C,E + profesní průkaz, karta řidiče, platné dopravně psychologické a neurologické EEG vyšetření s mezinárodní platností, platné školení a prohlídky pro výkon profese. -Čistý rejstřík trestů. -Dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, pozitivní přístup k práci. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Hrubá mzda od 25.000,-Kč dle praxe, odbornosti, prac.nasazení + další prémiové ukazatele dle plnění plánu.

Společnost

ECOPAK, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Střádalů 664, 718 00 Ostrava 18, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič tahače v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči tahačů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ECOPAK, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ECOPAK, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému