OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIP Engineering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - obsluha a seřizování obráběcích strojů.

Firma se zabývá obráběním a výrobou dílů pro automotive a jiné průmysly. Požadavky: vyučení nebo vyučení s maturitou v oboru obráběč kovů nebo v jiném příbuzném strojírenském oboru podmínkou! Platové podmínky dle osobní dohody Pracoviště v místě sídla firmy: U Nisy 114 , 463 31 Chrastava Vhodné dopravní spojení z Liberce, Hrádku n/N, Bílého Kostela a okolních přilehlých vesnic

Společnost

LIP Engineering s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Nisy 114, 463 31 Chrastava, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

26.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIP Engineering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIP Engineering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému