Telefonní podpora

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LS Group CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - telefonní podpora.

Společnost LS Group CZ s.r.o., zabývající se prodejem výrobků a služeb v režimu náhradního plnění korporátním zákazníkům na Českém trhu přijme pro svou divizi PlnimeNahradne.cz Telefonní podporu obchodu. Hledáme výraznou osobnost s vysokým pracovním nasazením, výbornými komunikativními a organizačními dovednostmi a především chutí pracovat! Dále požadujeme: - Samostatnost - Loajalitu, spolehlivost a pečlivost - Znalost MS Office Pracovní náplň: - Administrativní podpora obchodu - Osobní, telefonický a emailový kontakt se zákazníky - Podpora zákazníků - Plánování a sjednávání schůzek obchodníkům - Práce s firemním CRM - Písemný report činnosti vedení Co Vám můžeme nabídnout? - Atraktivní a jedinečnou příležitost na trhu - Radost z jednání a komunikace s lidmi - Pružná pracovní doba, možná na plný i zkrácený úvazek - Motivující ohodnocení - Telefon i pro soukromé účely - Notebook - Firemní CRM - Vstupní a jiná odborná školení - Vnitrofiremní podporu Pokud Vás tato pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat. Kontakt je upřednostněn pouze prostřednictví emailu kontakt. Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Společnost

LS Group CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kpt. Jaroše 444, 390 03 Tábor 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LS Group CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LS Group CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému