Česká pojišťovna a.s. Životní pojištění. Neživotní pojištění (domácnosti, stavby, auta, odpovědnost občanská/z povolání/z podnikání, cestovní pojištění). Finanční produkty (penzijní spoření, stavební spoření, úvěry, hypotéky, refinancování).

Klientský poradce v oblasti pojištění a financí pro zastoupení České pojišťovny

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

- Konzultace a poradenství v oblasti pojištění a finančních produktů na předem domluvených schůzkách - Komplexní péče a budování dlouhodobých obchodních vztahů se stávajícími klienty ČP (přidělený pojistný kmen) - Vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšiřování portfolia klientů (rozšiřování vlastního pojistného kmene)

Pracovní náplň

- Konzultace a poradenství v oblasti pojištění a finančních produktů na předem domluvených schůzkách
- Komplexní péče a budování dlouhodobých obchodních vztahů se stávajícími klienty ČP (přidělený pojistný kmen)
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšiřování portfolia klientů (rozšiřování vlastního pojistného kmene)

Očekáváme

- Min. SOŠ/SŠ vzdělání s maturitou
- Výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování a proklientský přístup
- Chuť se vzdělávat a profesně růst
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Zkušenosti z oblasti obchodu/financí výhodou, ale ne podmínkou
- Čistý trestní rejstřík
- Řidičský průkaz sk. B výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

- Silné zázemí, know-how a profesionální podporu nejsilnější společnosti na pojistném trhu
- Atraktivní kariéru
- Fixní finanční podpora (měsíčně vyplácené paušální odměny) v prvním roce působení v celkové výši 129.000,- Kč
- Provize z uzavřených smluv ve výši 80-130% ročního pojistného
- Odměny za správu klientského portfolia
- Příspěvek na mobil/notebook ve výši 3.000,- Kč
- Propracovaný systém odborného vzdělávání, osobní rozvoj, kariérní růst
- Certifikaci u ČNB a veškerá školení hradíme za Vás
- Jasná a transparentní pravidla odměňování
- Po zaškolení Vám přidělíme klientský kmen (portfolio dlouhodobých zákazníků)
- Individuální podporu manažera obchodního týmu
- Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny v centru Ostravy
- Atraktivní slevy na vlastní produkty, firemní akce, motivační kampaně
- Slevy u partnerů (volání, automobily, IT, oblečení ad.)

Společnost

Tomáš Dudík, manažer obchodní skupiny, Česká pojišťovna

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: 5 001-20 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

28. října 2764/60, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Pojišťovací poradce, Klientský poradce, Konzultant v pojišťovnictví, Pojišťovací agent, Obchodní zástupce, Finanční poradce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

06 / 2016

Benefity

  • Sleva na firemní produkty
  • Slevy u partnerů (volání, automobily, IT, oblečení ad.), firemní akce

Ostatní

  • Práce v terénu, ne v kanceláři
  • Klouzavá pracovní doba
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Možné pracovat z domova
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Komunikační dovednosti - pokročilý
  • chuť pracovat a učit se novým věcem - absolvent / začátečník
  • Příjemné vystupování - pokročilý
  • prozákaznický přístup - pokročilý
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou - absolvent / začátečník
  • čistý trestní rejstřík - absolvent / začátečník
  • znalost PC - absolvent / začátečník
  • Prezentační dovednosti - absolvent / začátečník
  • ochota dál se vzdělávat - absolvent / začátečník
  • organizační schopnosti - absolvent / začátečník
  • samostatnost - pokročilý
  • zodpovědnost - pokročilý
  • spolehlivost - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Dudík, manažer obchodní skupiny, Česká pojišťovna výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš Dudík, manažer obchodní skupiny, Česká pojišťovna o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému