Dělnice/dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HARTMANN - RICO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - dělnice/dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů.

Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1400 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích. NÁPLŇ PRÁCE: - příprava komponentů pro výrobu - skládání operačních roušek - kompletace operačních setů - práce v JEDNOSMĚNNÉM, třísměnném nebo nepřetržitém provoze POŽADUJEME: - výuční list - manuální zručnost - chuť pracovat - dobrý zdravotní stav - bezúhonnost, spolehlivost - nástup ihned NABÍZÍME: - za kvalitní práci odpovídající mzdu - finanční zvýhodnění za směnný provoz - příspěvek na zdraví, relax - příspěvek na dopravu nebo svozová doprava (Ivančicko, Bystřicko, Náměšť nad Oslavou) - 5 týdnů dovolené - práci v čistém prostředí - práci na plný úvazek - závodní stravování, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny a další výhody V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: kontakt a do předmětu, prosím, uveďte: DĚLNICE/DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Společnost

HARTMANN - RICO a.s.

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 77, 664 71 Veverská Bítýška, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

11.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Jazyky

  • Slovenština - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HARTMANN - RICO a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HARTMANN - RICO a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému