Zástupová sestra - stomatologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení - zástupová sestra - stomatologie.

Co vás čeká - zajištění a poskytování zdravotní péče ve stomatologické ordinaci - úzká spolupráce se zubním lékařem - příprava křesla a instrumentaria - asistence zubnímu lékaři při stomatologických výkonech Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - min. střední zdravotnická škola - AJ na komunikativní úrovni (zahraniční klientela) - časová flexibilita - chuť učit se novým věcem a zájem o obor stomatologie Výhodou bude, pokud budete mít - praxi na stomatologickém oddělení, není podmínkou Co vám můžeme nabídnout - min. 2 dny v měsíci garantované práce, další dny dle potřeby (zejména zástupy v době nepřítomnosti kmenové sestry) - příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv - práci v ambulantním provozu špičkové soukromé kliniky - vhodné také pro časově flexibilní studenty/ky nebo maminky na MD/RD Termín nástupu dle dohody V případě zájmu o tuto pozici zašlete své CV na email kontakt.

Společnost

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Veleslavínská 1, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez osvědčení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému