Číšník/servírka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky - číšník/servírka.

Místo výkonu práce: Hotel Esplanade, Karlovarská 438, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: pracovní směny - krátký a dlouhý pracovní týden, pracovní doba v rozmezí 06,00 - 14, 00 a 17,00 - 21,30 hod. Mzdové ohodnocení: základní mzda 15.000,- Kč. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: příjemné a komunikativní vystupování, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, znalost cizích jazyků a praxe v oboru vítána (není podmínkou), PODMÍNKOU zájem o samotnou práci a chtít podávat nadstandardní výkony. Nabízíme: práce v luxusním prostředí při zajišťování gastronomických služeb pro náročnou klientelu, ubytovna v bezprostřední blízkosti pracoviště. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Esplanade, Karlovarská 438, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 9:00-13:00 - recepce).

Společnost

HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Karlovarská 438, 353 01 Mariánské Lázně 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Číšník, servírka v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Číšníci a servírky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému