Lékař v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny - dohoda o pracovní činnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vězeňská služba České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v anesteziologických oborech - lékař v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny - dohoda o pracovní činnosti.

Místo výkonu práce: Soudní 988/1, Praha - Nusle Kontakt: Šandová, tel.: kontakt, 8,00 12,00 hod. e-mail: kontakt Lékař v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny Vazební věznice Praha - Pankrác - dohoda o pracovní činnosti v rozsahu maximálně 10 - 20 hodin týdně. Mzdové rozpětí 12000 Kč - 24000 Kč. Způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. , odborná způsobilost v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny, schopnost samostatného rozhodování, práce s PC, alespoň 3 roky praxe v oboru vítána. Nástup na DPČ možný ihned.Kontakt: personální oddělení pí. Šandová, tel. 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: kontakt nebo sekretariát NsP tel. 261 03 30 02

Lokalita pracoviště

Soudní 988, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v anesteziologických oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vězeňská služba České republiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vězeňská služba České republiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému