Lektor/ka jazykové školy - angličtina a němčina - DPČ/DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Pavel Knot hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání - lektor/ka jazykové školy - angličtina a němčina - dpč/dpp.

Pracoviště Kroměříž - výuka jazyků ve firmách - úroveň jazyka minimálně C1 (upřednostňujeme uchazeče s certifikátem), ochota učit se novým věcem - metodika, znalost metodiky výuky jazyků, pozitivní přístup, flexibilita, dobré vystupování a řečnické schopnosti - dlouhodobá spolupráce z naší i Vaší strany, práce na dohodu o provedení práce popř. pracovní činnosti - kontakt telefonicky kdykoliv, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

Mgr. Pavel Knot

Lokalita pracoviště

Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel odborných předmětů v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Lektoři dalšího vzdělávání

Mzdové podmínky

Základní mzda: 200 - 350 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Pavel Knot výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Pavel Knot o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému