AUTOMECHANIK /OPRAVÁR MOTOR. VOZIDEL /AUTOELEKTRO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tomáš Bachan hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - automechanik /opravár motor. vozidel /autoelektro.

Znalost práce v oboru opravárenství motorových vozidel, částečná znalost práce s diagnostickými programy, chuť pracovat, rozvíjet se a učit se novým věcem, výpis z TR, zodpovědnost, ŘP sk. "B", ŘP sk. "C" výhodou - není podmínkou. Firemní benefity - dle možností a požadavků.

Společnost

Tomáš Bachan

Lokalita pracoviště

Vlčnov 601, 687 61 Vlčnov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Bachan výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš Bachan o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému