kontrolor/ka kvality - dělník/dělnice ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SQW s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - kontrolor/ka kvality - dělník/dělnice ve výrobě.

Dělnická profese - vhodná pro muže ve středním věku (těžší provozy), manuální zručnost, flexibilita, spolehlivost. Kontrola jakosti - vhodná pro ženy či drobnější muže (jemná motorika) - zatížení karpálních tunelů, manuální zručnost, flexibilita, spolehlivost, dobrý zrak. V případě cizinců - znalost češtiny slovem i písmem. Nabízíme: mzda od 90,-Kč/hod., příplatky za práci v noci a dnech pracovního klidu, doprava na místo výkonu z pobočky firemními vozy. NUTNÝ KONTAKT E-MAILEM!

Společnost

SQW s.r.o.

Lokalita pracoviště

Politických vězňů 676, 345 62 Holýšov (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SQW s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SQW s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému