Obchodní referent se zaměřením na školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3 E Praha Engineering, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní referent se zaměřením na školy.

Místo výkonu práce: U Uranie č.p. 954/18, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Lálová Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nekuřácké pracoviště. Požadavky: komunikační schopnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita, asertivní přístup k řešení problému. Reprezentativní vystupování, kreativní osobnost. Vztah k technickému odvětví. Náplň práce: vyhledávání a kontaktování nových potencionálních školních zákazníků, kreativní práce - akce a soutěže pro školy, prezentace produktů, služeb a projektů. Nabízíme propracovaný systém školení, zázemí stabilní společnosti, kariérní i mzdový růst.

Společnost

3 E Praha Engineering, a.s.

Lokalita pracoviště

U Uranie 954, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3 E Praha Engineering, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3 E Praha Engineering, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému