Zástupce/kyně vedoucího restaurace KFC v Ostravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - zástupce/kyně vedoucího restaurace kfc v ostravě.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt na e-mail. Požadavky, náplň práce apod. Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King). Na této pozici nám pomůžeš s vedením jedné z našich restaurací a tvým cílem je nábor nových zaměstnanců a budování stabilního týmu na restauraci za optimálních nákladů. Co Tě u nás čeká? o nábor nových zaměstnanců, jejich zaškolení a trénink, hodnocení a povyšování o zpracování mzdových podkladů a docházky, plánování směn o stínování manažerského týmu o přebírání zodpovědnosti za restauraci v době nepřítomnosti vedoucího restaurace o vykrývání neobsazených směn, obsluha zákazníků a příprava pokrmů o sledování personálních nákladů o pravidelný reporting Jaké předpoklady bys měl splňovat? o zkušenost v oblasti rychlo-obrátky/maloobchodu nebo gastronomii v obdobné pozici výhodou o schopnost vybrat správné lidi do týmu, jejich vedení a motivace o orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci o samostatnost v rozhodování o ochotu pracovat ve směnném provozu o pozitivní energii a optimismus o odolnost vůči stresu a chuť patřit k nejlepším o alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny (SW, reporting v AJ) o ochota relokace po dobu tréninku do jiného města Zaměstnanecké výhody: Co nabízíme? o práci v prostředí, kde dodržujeme "závazek k lidem" o možnost rychlého profesního růstu, dalšího vzdělávání (interní a externí školení) o zázemí zahraniční stabilní společnosti s možností získání praxe ve vedoucí pozici o motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace o podíl na profitu restaurace o flexibilitu v plánování směn o pestrou nabídku firemních akcí o smlouva na dobu NEURČITOU

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému