Ostatní odborní pracovníci v oblasti zubní techniky, ortotiky a protetiky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MUDR. PETR KUVÍK - ZUBNÍ ORDINACE hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti zubní techniky, ortotiky a protetiky.

místo výkonu práce: Korunní 38, Praha 2 kontaktní osoba: Petr Kuvík: kontakt. E-mail: kontakt prosíme o CV a profesní životopis. Zdravotní sestru / zubní instrumentářku přijmu do privátní stomatologické ordinace Praha 2 na plný úvazek. Požadujeme: vzdělání v oboru, min.1 rok praxe ve stomatologii, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, pracovitost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti. Prosíme o CV a profesní životopis. Kontakt: tel.: kontakt. E-mail: kontakt

Společnost

MUDR. PETR KUVÍK - ZUBNÍ ORDINACE

Lokalita pracoviště

Korunní 1087, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUDR. PETR KUVÍK - ZUBNÍ ORDINACE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUDR. PETR KUVÍK - ZUBNÍ ORDINACE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému