Operátor testování v elektronické výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Connectronics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení - operátor testování v elektronické výrobě.

Požadujeme: - SOU/SŠ (výhodou je obor elektrotechniky) - znalost aplikací MS Office (Word, Excel) - Vyhlášku č. 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice - schopnost pájet - odpovědnost, pečlivost, samostatnost - znalost elektr. součástek výhodou Náplň práce: - operátor se řídí výrobním plánem, technologickými a QA předpisy a pokyny vedoucího - operátor provádí opravy desek plošných spojů - operátor testuje finální výrobky na příslušném testu dle pokynů členů test teamu a vede příslušné záznamy Nabízíme: - dotované stravování v zaměstnanecké jídelně - 5 dní dovolené navíc po odpracovaném 1 roce - odměny při pracovních a životních jubileích - příspěvek na volnočasové aktivity - firemní akce - čtvrtletní bonusy

Společnost

Connectronics s.r.o.

Lokalita pracoviště

Billundská 2756, 272 01 Kladno 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Connectronics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Connectronics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému