Nakládka / vykládka zavazadel na Letišti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AeroAgency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - nakládka / vykládka zavazadel na letišti.

AeroAgency s.r.o. Praha, Letiště Václava Havla Přijmeme na DPČ - pracovníky 18+ na nakládku a vykládku zavazadel, možnost přivýdělku při HPP, brigáda pro studenty. Náplň práce: nakládka a vykládka zavazadel do letadel, doprava zavazadel k letadlu. - plánování směn dle Vašich možností, krátké směny (4 hodiny a méně), delší směny 4-12 hodin, (nepřetržitý provoz) - výdělek 90 - 130,- za hodinu - práce v moderním prostředí Letiště Václava Havla - nutnost proškolení - delší nástup - řidičský průkaz sk. B velkou výhodou - fyzicky náročná práce - vhodné pro muže V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte: na telefonu kontaktv čase 8:00 - 16:30, nebo e-mailem: kontakt.

Společnost

AeroAgency s.r.o.

Lokalita pracoviště

K letišti 1049, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AeroAgency s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AeroAgency s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému