Kompletační a expediční pracovník ve skladu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Robzone Int. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v dopravě a skladování - kompletační a expediční pracovník ve skladu.

Výkon. zam. je : Praha 10 Hostivař, Průmyslová 11, prvotní kontakt nutno lelefonicky : kontaktpí. Rysová nebo e:mailem:kontakt, Hledáme spolehlivého kolegu pro kompletační a expediční práce ve skladu. Jedná se o manuální činnost s vyšší fyzickou zátěží. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost a flexibilitu. Hledáme spolehlivého kolegu pro kompletační a expediční práce ve skladu. Jedná se o manuální činnost. Nabízíme klouzavou pracovní dobu a zajímavé ohodnocení hodinové sazby ve výši 120 Kč/hod. Upřednostňujeme dlouhodobý pracovní vztah. Nejedná se o krátkodobou brigádu. Praxe v expedici vítána.

Společnost

Robzone Int. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1472, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci v dopravě a skladování

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Robzone Int. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Robzone Int. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému