Obchodník po telefonu v oblasti výživy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wow Factor, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - obchodník po telefonu v oblasti výživy.

Místo výkonu práce: Na Moráni 1957/5, 128 00 Praha 2, Nové Město Prvotní kontakt: email - kontakt Náplň práce: " Aktivní oslovování potencionálních klientů z interní databáze " Tvorba komplexních řešení " Nabídka individuálních služeb dle cílových skupin v rámci oslovované klientely " Práce s interními systémy a vytváření nabídek " Domlouvání poradenských služeb a schůzek s výživovými poradci Požadujeme: " Min. SŠ vzdělání " Příjemný hlasový projev a pozitivní přístup k práci " Komunikativnost, zodpovědnost a dobré obchodní dovednosti " Odolnost vůči stresu " Individuálního přístupu k zákazníkovi " Velmi dobrá práce s PC (MS Office) Nabízíme: " Zajímavé odměny nad rámec fixní mzdy " Odborné vzdělávání Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na: kontakt/files/dotaznik.doc Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Společnost

Wow Factor, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Moráni 1957, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wow Factor, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wow Factor, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému