Řidiči mezinárodní nákladní dopravy vozidel IVECO EUROCARGO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INEX SPEDITION s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči a obsluha pojízdných zařízení - řidiči mezinárodní nákladní dopravy vozidel iveco eurocargo.

Místo výkonu práce: U masokombinátu č.p. 1242 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt, emailem: kontakt nebo osobně (na adrese místa výkonu práce) Přijmeme řidiče mezinárodní dopravy pro nově dodaná skříňová vozidla IVECO EUROCARGO do 7,5 tun s velkoprostorovou kabinou (ŘP C+E). Slušné chování pro nás není jenom fráze, ale zásada číslo 1. Ctíme a dodržujeme předpisy dle nařízení 561/2006 Sb.

Společnost

INEX SPEDITION s.r.o.

Lokalita pracoviště

U masokombinátu 1242, 293 06 Kosmonosy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči a obsluha pojízdných zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INEX SPEDITION s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INEX SPEDITION s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému