Strojní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTERKOV spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - strojní elektrikář.

Místo výkonu práce: Děčínská č.p. 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí Co vás čeká na obsazované pozici? - Opravy a údržba elektrických částí strojů a zařízení. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? - Jste pro nás vhodným kandidátem/kandidátkou, pokud máte ukončené střední odborné vzdělání, technické myšlení a praxi v oboru alespoň 3 roky. Výhodou bude: - Částečná znalost programování Siemens Logo, S5 a vyšší. - Pokud jste přesný/á, spolehlivý/á, máte skutečný zájem o práci a rád/a se učíte nové věci, budete se k nám výborně hodit. - Jestliže jste komunikativní a máte týmového ducha, je to dalším plusovým bodem pro získání této pracovní pozice. Co vám můžeme nabídnout? - Společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím, kde je radost pracovat a můžete se zde dál profesně rozvíjet. - Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku (budeme-li vzájemně spokojení, prodloužíme Vám pracovní poměr na dobu neurčitou). - Možnost nástupu: dohodou. Benefity: závodní stravování, odměna za pracovní/životní výročí, věrnostní odměny, + 2 dny dovolené navíc, pensijní/životní pojištění (poradenství a optimalizace = až 2.000,- Kč měsíčně), 13. a 14. mzda (v r. 2016 vyplaceno 25.000,- Kč na zaměstnance), mimořádné odměny za pracovní výkon, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvky na rekreaci/zdravotní výkony. Kontakt: Dominika Radová, vedoucí personálního odd., tel. kontakt, osobní schůzku lze sjednat až po telefonním kontaktování + nejdříve přinést nebo zaslat životopis na e-mail: kontakt, případně je na vrátnici/recepci naší společnosti k dispozici na vyplnění osobní dotazník pro zařazení do výběrových řízení.

Společnost

INTERKOV spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Frézař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERKOV spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERKOV spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému