Výživový specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wow Factor, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - výživový specialista.

Místo výkonu práce: na Moráni 1957/5, 128 00 Praha 2, Nové Město Prvotní kontakt: email - kontakt Náplň práce: " Poskytování odborného poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy stávajícím i novým klientům " Denní komunikace a péče o klienty " Sestavování individuálních výživových plánů " Vzdělávání a motivace klienta k dosažení stanovených cílů " Prodej dalších doplňků stravy Požadujeme: " SŠ, VŠ se zaměřením na nutričního terapeuta, dietní sestra či jiné vzdělání nebo certifikace v oblasti výživy podmínkou " Znalosti a zkušenosti v oboru dietologie a zdraví " Dobré obchodní a argumentační dovednosti " Proklientský přístup, komunikativnost a profesionální vystupování " Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost " Ochotu učit se novým věcem a aktivní přístup " Znalost práce na PC (MS Office) Nabízíme: " Zajímavé odměny nad rámec fixní mzdy " Práci v příjemném prostředí " Odborné vzdělávání Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na: kontakt/files/dotaznik.doc Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Společnost

Wow Factor, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Moráni 1957, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dietní specialistka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wow Factor, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wow Factor, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému