montér na montáž chladicích a mrazicích hal

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - montér na montáž chladicích a mrazicích hal.

Přijmeme montéry na montáž chladicích a mrazicích hal. Předpoklady: zkušenost s montážemi, manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost. Práce venku. Výhoda: česká národnost, znalost německého a anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B - E. Práce na HPP, při montáži placené cestovní výdaje a diety. Místo výkonu práce - Praha 5 a místa montáží v ČR, SR, občas i Německo. Kontakt: kontakt

Lokalita pracoviště

Starochuchelská 17, 159 00 Praha 59 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.4.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému