Samostatný technický pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost R E V O S Rokycany, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti zemědělství, rybářství a vodohospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody) - samostatný technický pracovník.

Místo výkonu práce: Rokycany, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Plzeň-město, Beroun Náplň práce: rozpočtování stavebních oprav a údržby vodohospodářských staveb, provádění kalkulace stavebních zakázek - výběrová řízení Požadujeme: praxe v řízení vodohospodářských staveb, případně projektování staveb, min. 5 let praxe, obor vzdělání vodohospodářské stavby nebo pozemní stavby, ŘP-B, znalost práce na počítači, požadovaná autorizace pro projektování, případně provádění staveb, požadovaná přesčasová práce. Pracovník může být vyslán na služební cestu. Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 50.000,- Kč/měs., 5 týdnů dovolené, stravenky, rekreace pro zaměstnance ve středisku Kraslice a Lipno Kontakt pouze e-mailem: Ing. Kepka, Ing. Váňa, e-mail: kontakt

Společnost

R E V O S Rokycany, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Sedláčkova 651, 337 01 Rokycany 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti R E V O S Rokycany, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost R E V O S Rokycany, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému