obchodně-technický náměstek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - obchodně-technický náměstek.

Firma zabývající se montáží chladících a mrazících hal se sídlem ve Velké Chuchli - Praha 5, vypisuje výběrové řízení na pozici obchodně-technického náměstka. Předpoklad - zkušenost s řízením montážní firmy, obchodní činnost, praxe v jednání se zákazníky, kontrolní a poradenská činnost. Částečná znalost německého jazyka, řidičský průkaz sk. B - E, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru. Práce na HPP, služební vozidlo a telefon, kancelář Velká Chuchle místo výkonu práce: Velká Chuchle - Praha 5 Kontakt: kontakt

Lokalita pracoviště

Starochuchelská 17, 159 00 Praha 59 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.4.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému