Truhlář, nábytkář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karel Mareš hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - truhlář, nábytkář.

Firma Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh se zaměřuje na realizace bytových a komerčních interiérů. Hledá pro rozšíření svého týmu zaměstnance na pozici: " Truhlář, nábytkář " Základní pracovní náplň: - výroba zakázkového nábytku a interiérů Požadujeme: - Vyučení v oboru truhlář, stolář nebo zaučení v tomto oboru - Ochotu pracovat v případě nutnosti nad rámec pracovní doby - Pečlivost, spolehlivost, samostatnost. - Praxe v oboru za poslední období alespoň 1 rok - výhodou. - Řidičský průkaz sk. B, příp. další - výhodou Nabízíme: - Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce - Zajímavou a tvůrčí práci Vhodné i pro absolventy. Nabídky předložte spolu se stručným životopisem na adresu: Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Společnost

Karel Mareš

Lokalita pracoviště

Sadová 895, 789 01 Zábřeh (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Truhlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karel Mareš výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karel Mareš o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému