Shift Manager (Vedoucí směny) pro KFC Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - shift manager (vedoucí směny) pro kfc ostrava.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt na e-mail. Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King) hledáme kolegu na pozici Vedoucí směny. Co Tě u nás čeká? o vedení směny, kontrola plnění standardů pro přípravu produktů - inventury, objednávky, fakturace, zabezpečení úklidu celé restaurace o vykrývání neobsazených směn, obsluha zákazníků a příprava pokrmů o kontrola nákladů pro svěřenou oblast o motivace týmu k lepším pracovním výkonům a udržení pozitivní atmosféry o dodržování pracovně právních náležitostí (např. přestávky v práci) Jaké předpoklady bys měl splňovat? o schopnost vést a motivovat vlastní tým - zkušenost na obdobné pozici je podmínkou o orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci o samostatnost v rozhodování o ochotu pracovat ve směnném provozu o pozitivní energii a optimismus o odolnost vůči stresu a chuť patřit k nejlepším Zaměstnanecké výhody8): Co nabízíme? o práci v prostředí, kde dodržujeme "závazek k lidem" o možnost rychlého profesního růstu, dalšího vzdělávání (interní a externí školení) o zázemí zahraniční stabilní společnosti s možností získání praxe ve vedoucí pozici o motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace o podíl na profitu restaurace o flexibilitu v plánování směn o pestrou nabídku firemních akcí o smlouva na dobu NEURČITOU

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému