Vedoucí restaurace KFC v Ostravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - vedoucí restaurace kfc v ostravě.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt na e-mail. Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King) hledáme kolegu na pozici Vedoucího restaurace pro KFC. Na této pozici povedeš jednu z našich restaurací a tvým cílem je budování stabilního týmu, odpovědnost za prodej a výsledky restaurace za optimálních nákladů. Co Tě u nás čeká? o zastřešení chodu restaurace o budování stabilního týmu - jeho zaškolení, motivace, hodnocení, povyšování o odpovědnost za kvalitu zákaznického servisu - řešení stížností, nestandardních situací, reklamací o lokální marketing (promo akce, sezonní akce) o vykrývání neobsazených směn, obsluha zákazníků a příprava pokrmů o sledování finančních výsledků, zpracování analýz prodeje a jejich prezentace regionálnímu manažerovi o pravidelný reporting Jaké předpoklady bys měl splňovat? o zkušenost v oblasti rychlo-obrátky/maloobchodu, gastronomii nebo obdobné pozici o zkušenost s náborem zaměstnanců do týmu, jejich vedení, školení, motivace a trénink o orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci o orientaci na obchodní výsledky o samostatnost v rozhodování, analytické myšlení o ochotu pracovat ve směnném provozu o pozitivní energii a optimismus o odolnost vůči stresu a chuť patřit k nejlepším o angličtina na komunikativní úrovni o ochota relokace po dobu tréninku do jiného města Co nabízíme? o práci v prostředí, kde dodržujeme "závazek k lidem" o možnost rychlého profesního růstu, dalšího vzdělávání (interní a externí školení) o zázemí zahraniční stabilní společnosti s možností získání praxe ve vedoucí pozici o motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace o podíl na profitu restaurace o flexibilitu v plánování směn o pestrou nabídku firemních akcí o smlouva na dobu NEURČITOU

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému